Seikluspark

Elu maal on suur seiklus – tule ja osale selles Mikumardil. 

Tänapäeva seikluspargid ja seiklusmängud ei ole mitte midagi uut, vaid elu maal on olnud täis seiklusi juba aegade algusest.

Mikumardi maaelu seikluspark on rajatud Mikumardi põlistalu maadele, mis on Ernesaksa/Reimanni suguvõsa omanduses olnud aastast 1883. Hetkel on talus 100 lüpsilehma, lambad, hobused ja haritakse 700 hektarit maad. Mikumardi pererahvas harib ka Eesti vanimaid põlde Rebalas. Seikluspargis on võimalik proovida tööriistu ja viljelusvõtteid nii sajanditetagusest ajast kui ka kogeda tänapäeva talutöid.  Mikumardi seikluspargis jagavad pererahvas ja kogukond teadmisi põllumajandusest ja maaelust, on võimalik aega veeta seikluslikult ning harjutada meeskonnatöö oskusi.
Seiklused toimuvad aprillist novembrini ainult ettetellimisel

Mikumardil saad tutvuda ühe Eesti põlistalu  ajalooga, käsitsi lehma lüpsta, zipline’iga heinakuhja sõita, tasakaalu harjutada piimanõudel ja hobusevankril, proovida meeskonnatööd loomade ajamisel ning  osaleda teistes talutöödes vastavalt hooajale (heina niitmine, lammaste niitmine, kündmine, kultiveerimine, viljakoristus jne)