Lahemaa maraton 7.09.2024

Lahemaa maratonil osalevad nii Eesti meistri kandidaadid kui ka aerutamishuvilised, kellel lihtsalt soov huvitav päev aerutades veeta. Võistluste käigus antakse välja Eesti meistri tiitlid.

JUHEND AEG JA KOHT

Start ja finiš on Valkla merekeskuses (info ja kaart ). Kogunemine ja numbrite väljastamine 7. september 2024.a. kell 10.00-12.00. Start antakse kell 13.00.

KORRALDUS

Alla 18 aastaste osalemine toimub treeneri ja/või lapsevanema vastutusel, kes kinnitab seda allkirjaga võistleja võistlusnumbri kättesaamisel. Nõutav on ujumisoskus ja aerutamiskogemus ning seda tõendav allkiri võistlusnumbri kättesaamisel. Osalejate ohutuse tagamiseks on kohustuslik pääste-ohutusvarustus (ohutusvest, pump, signaalsuits, veekindlalt pakitud mobiiltelefon). Vajadusel müüakse varustust ka kohapeal. Varustuse olemasolu kontrollitakse enne starti. Võistlusi turvavad kaatrid, kuid iga osaleja peab valdama elementaarseid päästevõtteid, kuna päästjad ei pruugi ohu korral kõigi abivajajateni viivitamatult jõuda ning  korraldajad ei vastuta selle eest kui osalejad on  oma oskusi üle hinnanud.

DISTANTS

EMV ca 24 km: Valkla – Pedassaare –  Rammu – Valkla Lühike distants  ca 9 km: Valkla – Pedassaare – Valkla NB Sõltuvalt ilmaoludest võivad korraldajad ohutuse kaalutlustel distantsi muuta.

MARATONI KAART

Pikem distants on Valkla – Pedassaare –  Rammu – Valkla (24 km). Rammul on joogipunkt ja süsta ülevedu. Igal võistlejal tuleb süstast väljuda ja oma sõiduvahend üle Kitsasääre (liivane ja süstasõbralik neem) vedada ning Kaberneeme juures lahepäras tuleb sõita ümber poi.

Lahemaa maratoni tulemused 2023

Pildid 2023

Lahemaa maratoni tulemused 2022

Lahemaa maratoni tulemused 2021

Lahemaa maratoni tulemused 2019

Lahemaa maratoni tulemused 2018

Lahemaa maratoni tulemused 2017

VÕISTLUSKLASSID

K1M Meeste ühene meresüst K2M Meeste kahene meresüst K1N Naiste ühene meresüst K2N Naiste kahene meresüst  K2MIX segapaari meresüst.

AUTASUSTAMINE

Autasustatakse iga paadiklassi eraldi ning kogu distantsi kolme paremat. Autasustamise orienteeruv aeg on kell 18.00.

REGISTREERIMINE

Registreerimise vorm 2024

  • 10. juuni- 10. juuli registreerujatele stardimaks 30 EUR inimese kohta
  • 11. juuli – 10. august registreerujatele stardimaks 40 EUR inimese kohta
  • 11. august – 6. september registreerujatele stardimaks 50 EUR inimese kohta
  • Kohapeal registreerujatele 60 EUR inimese kohta

Reimann Retkede  arveldusarve number on  EE521010220031630015 SEB Pank. Arve tasumisel palun märkida märksõna “Lahemaa maraton” ning osalejate nimed. Stardimaks tagab osavõtjale võimaluse  startida, kasutada sauna, süüa suppi.

ÖÖBIMINE
Ööbida on võimalik Puhkekeskuses Valkla Rand, kas telkides, kämpigutes, hostelis või hotellis. Majutust saab broneerida www.valklarand.ee.

TOITLUSTAMINE

Puhkesekuses Valkla Rand on avatud rannarestoran

VÕISTLUSTE INFO

info@retked.ee , tel 5114099

LOOSIAUHIND Zegul Arrow Play MV ühene süst
Zegul Arrow Play MV PE on sportlik merekajak legendaarsest Arrow sarjast. Süsta iseloomustab suurepärane manööverdamisvõime ja lainetes mängimiseks optimeeritud kere. See süst sobib nii edasijõudnud algajale kui ka kogenud meresõitjatele, selle süstaga saad koos kasvada ja areneda pikka aega. Play MV võlu seisneb selle mitmekülgsuses: see on üsna stabiilne, kuid ei ohverda selleks manööverdatavust ega oluliselt ka kiirust, sobides nii pikemateks merematkadeks kui surfamiseks.
AUHIND pika distantsi esikohtadele Zegul Freya aerud
Autasustatakse kõikide distantside esikolmikut