Sukeldumine ja süstamatk

Paljud süstasõitjad on matkal selge ilmaga uudistanud vee all toimuvat. Kuna süstast ei ole just kõige mugavam vetesügavusi uudistada samas võib mõnd huvitavat kala innustunult jälgides tasakaalu hoidmine meelest ära minna ja….. Nüüd on võimalus meie matkadel süstaga sõita, sukelduda ja saarel jalutada.

Matka alguses laadime kogu varustuse süstadesse, saarele jõudes jagame grupi kaheks. Üks osa seltskonnast hakkab sukelduma ja teine osa jalutab saarel. Seejärel sööme lõunat ja seltskonnad vahetuvad.
Meie peamiseks sukeldumise kohaks on Mohni saare ümbrus. Mohni saare rannik on Põhja-Eestis üks atraktiivsemaid just algajatele, saare rannikul läheb kiiresti sügavaks, leidub hulgaliselt huvitavaid rändrahne ja saare vahetus läheduses lebab suur laevavrakk ning alati võib näha ka kalu ringi ujumas.
Sukeldumist juhendavad väga kogenud instruktorid, kes on töötanud ka Egiptuse vetes. Pakett on sobilik ka täiesti algajatele, sest eelnevalt tehakse põhjalik instrueerimine ning sukeldumisel juhendab instrukor igat sukeldujat personaalselt.

Mohni
Kestus: umbes 8 tundi
Süstaga läbime ca 13 km
Hind ühele inimesele: 90  eur
Hind sisaldab:
süstasõidu ja sukeldumise algõpet, süsta- ja sukeldumisvarustust, lõunasööki, kahte matkajuhti

Korraldame sukeldumist ka Pedassaarele
Kestus: umbes 4 tundi
Süstaga läbime kuni 6 km
Hind ühele inimesele: 45 eur
Hind sisaldab:
süstasõidu ja sukeldumise algõpet, süsta- ja sukeldumisvarustust, lõunasööki, kahte matkajuhti

Hind kehtib alates 10 inimesest